Gadżety marketingowe jako prezenty dla pracowników – na co się zdecydować?

Drobne upominki dla pracowników z perspektywy pracodawcy mogą wydać się zbędną formą premii. Nie należy jednak zapominać, że taki gest nie tylko motywuje zatrudnionych oraz zacieśnia więzy wewnątrzfirmowe. To przede wszystkim rozszerzenie marketingu naszego przedsiębiorstwa poprzez spersonalizowane gadżety reklamowe. W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jakie gadżety firmowe dla pracowników są najlepsze i najbardziej atrakcyjne.

Kijek do selfie

Monopod nazywany powszechnie kijkiem do robienia selfie to kapitalny gadżet reklamowy dla firm i prezent dla pracowników. Docenią go najaktywniejsi w sieci oraz wszystkie osoby, które uwielbiają podróże oraz wycieczki. Możliwość personalizacji sprawia, iż możemy wykonać zindywidualizowaną końcówkę monopodu, będąca reprezentatywnym artykułem reklamowym, a jednocześnie użytecznym gadżetem. Uchwyt kijka pasuje do większości aparatów i smartfonów na rynku. Z kolei opcjonalny wybór łączenia się z urządzeniem robiącym zdjęcie za pomocą bluetooth bądź kabla sprawia, że jego obsługa i możliwości stają się wszechstronne.

Kijek do selfie

Wodoodporny głośnik bluetooth

Wśród artykułów reklamowych przeznaczonych jako prezent dla pracowników z pewnością można wyróżnić wodoodporny głośnik bluetooth. Sprzęt tego typu zawsze jest mile widziany ze strony pracodawcy. Głośnika można używać zarówno w trakcie pracy w biurze, jak i w czasie prywatnym, np. podczas wypadów za miasto. Jego wyróżnikem jest natomiast wodoodporność. Cecha ta czyni gadżet marketingowy wszechstronnym i uniwersalnym sprzętem. Pracownik, który otrzyma tego typu podarunek, na pewno zapamięta pracodawcę jako osobę znającą się na sprzęcie audio oraz mającą gest. Ponadto, głośnik bluetooth jako gadżet reklamowy może stanowić swoistego rodzaju wizytówkę firmy i gwarant dbania o pracowników.

Wodoodporny głośnik bluetooth BTS-JM38

Sieciowa ładowarka USB

Częstym problemem wśród pracowników jest nagła potrzeba naładowania telefonu bądź innego, niezbędnego do pracy i komunikowania się urządzenia. Wspaniałym pomysłem na gadżet reklamowy dla firm jest sieciowa ładowarka USB. Taki upominek potwierdza, że właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie sprawę z potrzeb pracowników. Ładowarka posiada aż sześć portów pozwalających na ładowanie różnych urządzeń. Co więcej, jest niezwykle estetycznym i designerskim artykułem reklamowym, który wspaniale wypromuje przedsiębiorstwo wśród potencjalnych pracowników, ale również przyszłych kontrahentów.

Sieciowa ładowarka USB 535

Kubek PVC z logo firmy

Kubek jako insygnium kawosza i nieodłączny element każdego biurka pracowniczek to najbardziej pożądany gadżet marketingowy dla firm. Może być personalizowany w ramach logotypu firmy bądź hasła przewodniego, utrwalając tym samym w pracownikach prawidłowe postawy. Jego nietypowe znakowanie przestrzenne przyciąga wzrok i sprawia, że ten gadżet reklamowy sprawdza się zarówno jako kubek do napojów, ale również pojemnik na wszelkiej maści długopisy, ołówki, pióra. Sam zaś materiał, z którego wykonano kubek jest nietoksyczny i przyjazny środowisku. Cecha ta podkreśli ekologiczny charakter firmy oraz da do zrozumienia pracownikom, jak dalekie są horyzonty przedsiębiorstwa, w którym pracują.

Kubek PVC z indywidualną grafiką 3D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.